Sensodyne Tam Koruma + Beyazlatıcı 75 ml 2li Paket

Sensodyne Tam Koruma + Beyazlatıcı 75 ml 2'li Paket (205765)

Marka : Sensodyne
Fiyat : 26,90 TL(KDV Dahil)

Hassas dişler için koruma

ADET :

Tavsiye Et

Bu üründen aldığınızda sizi bekleyen fırsatlar

Sensodyne Tam Koruma + Bayazlatıcı Diş Macunu 75 ml 2'li Paket


- Hassas dişler için koruma sağlar

- Çürüklere karşı koruma sağlar

- Plakları yok eder

- Diş eti sağlığını korumaya yardımcı olur.

Dişlerin yediğimiz besinlerin parçalanması, öğütülmesi gibi görevlerinin yanı sıra konuşma ve dış görünümümüz üzerinde de etkileri vardır. Dişlerinden bazıları eksilmiş kişilerde bazı konuşma problemleri ortaya çıkabilmektedir. Ayrıca çiğneme ve ısırmada da çeşitli problemler gözlenebilmektedir.

Bu genel diş sağlığının yanında bir de sıcak, soğuk, tatlı ve ekşi yiyecek ve içecekler tüketirken dişlerimizde ağrı ve ya sızı hissedebiliriz. Bu da hassas bir diş ve diş etine sahip olduğumuz anlamına gelmektedir. Bu hassasiyetin ana nedenleri ise dişlerin sert bir fırça ve sert hareketlerle fırçalanması, diş eti çekilmesi ve diş eti hastalıkları, dişleri gıcırdatma ve sıkma, diş kırıkları, çatlakları ve çürükleri, diş minesine zarar veren asitli içeceklerin tüketilmesi şeklinde sıralanabilmektedirler.

Sensodyne Tam Koruma ile diş ve diş etlerinde uzun süreli bir koruma sağlanırken dişlerde görülen hassasiyet de giderilir. Düzenli kullanıldığında dişlerin çürümesini hızlandıran bakterilerin ağızda birikmesini engeller.

Kullanım Şekli; Sabah ve akşam olacak şekilde günde en az iki kez diş etinize uygun bir fırça yardımıyla düzenli kullanılması tavsiye edilmiştir. 2 dakika fırçalama işlemi gerçekleştirildikten sonra ağız su yardımıyla çalkalanır.