Scholl Velvet Smooth Tırnak Törpüsü

Scholl Velvet Smooth Tırnak Törpüsü (539707)

Marka : Scholl
Fiyat : 39,90 TL(KDV Dahil)
Urun-Detay-Bilgilendirme

Elektronik törpü ile pürüzsüz tırnaklar.

ADET :

Tavsiye Et

Bu üründen aldığınızda sizi bekleyen fırsatlar

Scholl Velvet Smooth Tırnak Törpüsü
Scholl Velvet Smooth Electronic Nail Care System


Scholl'den Velvet Elekronik Tırnak Bakım Seti.

Bakımlı, parlak tırnaklar şimdi daha kolay.


 Scholl Velvet Smooth Elektronik Tırnak Bakım Seti ile el ve ayak tırnaklarınızı kolayca sağlıklı bir görünüme kavuşturabilir ve parlamasını sağlayabilirsiniz.

Göz Kamaştıran Tırnaklar!

Yeni Scholl Velvet Smooth Elektronik Tırnak törpüsü, göz kamaştıran bakımlı tırnaklara kolayca sahip olmanız için geliştirildi!


 


Bir Dokunuşta!
 

Hem el hem de ayak tırnaklarınızda mükemmel ve sağlıklı görünüm için, bakım rutininizi tamamlayacak başlık ve tırnak bakım yağı ile! 3 Farklı başlıkla, tırnaklarınızı törpüleyebilir, düzeltebilir ve parlatabilirsiniz. Tırnaklarınızdaki mükemmel görünümü 7 yağ komleksine sahip tırnak bakım yağı ile tamamlayabilirsiniz.Ürün tanımı ve Tavsiyeler:


 

Elektronik Tırnak Törpüsü başlıklarına özel düzenli kullanım ve hız ayarı ile tırnaklarınızda mükemmel gönürüm sağlar. 2 farklı hız seçeneği ile elektronik törpünüzün kullanımına alışana kadar tırnaklarınıza zarar vermeden uygulamanıza olanak verir. Kullanımında, klasik kullanımın tersine cihazı, tırnağınıza tek yöne dogru uygulamanız gerekmektedir.


Nasıl Çalışır?
 

 

Cihazın kullanımında, pilini koruyan bant kolayca cıkarlılır. Sırasıyla yedek başlıklar kullanım için takılır. Uyguladığınız tırnağı düzenli kontrol ederek, törpüleyebilir, düzeltebilir ve parlatabilirsiniz. En iyi parlatma sonucu için hızlı ayarda kullanım önerilmektedir. Kullanım sonrasında Scholl Tırnak Bakım Yağı ile bakımınızı tamamlayabilirsiniz!


Nasıl Kullanılır?
 

Tırnaklarınız 2mm'den uzunsa, tırnak makası ile kısalttıktan sonra, el ve ayak tırnaklarınıza, tırnaklarınız kuruyken uygulanır. Yedek başlıklar cihazdan çıkarılarak suya tutularak temizlenebilir ve kurulanabilir. Dikkat etmeniz gereken diğer tüm kullanım detaylarını ve uyarıları paketin arkasında bulabilirsiniz.