Lierac Phytolastil Jel 200 ml 3lü Paket

Lierac Phytolastil Jel 200 ml 3'lü Paket (350824)

Marka : Lierac
İndirim Oranı : %46 İndirim
Fiyat : 465,00 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 249,00 TL(KDV Dahil)
Urun-Detay-Bilgilendirme

Kutulu, Yeni Ürün!

ADET :

Tavsiye Et

Bu üründen aldığınızda sizi bekleyen fırsatlar

Lierac Phytolastil Jel 200 ml 3'lü Paket


Kutulu, Yeni Ürün!

Gebelik döneminde çatlak görünümünü önlemeye yardımcı jel.

Cildimizin yapıtaşları olan ve fibroblast hücresi tarafından üretilen elastin ve kolojen liflerinin kalitesinin düşmesi sonucu vücutta çatlaklar oluşur. Çatlak görünümü ergenlik, kilo değişimi ve hamilelik gibi hormonal değişimlerin yaşandığı dönemlerde meydana gelir.

Hamilelikte 3. aydan itibaren çatlaklar ortaya çıkar ve hamileliğin son çeyreğinde çatlak oluşma riski daha da artar. Doğumdan sonraki dönemde de bu risk devam eder.

Lierac Phytolastil Jel İçeriği: Fransız dermokozmetik markası LIERAC tarafından geliştirilen PHYTOLASTIL GEL fibroblast hücresi üzerinde etkili ilk çatlak karşıtı üründür.

Aslanpençesi, sarmaşık ve kırk kilit otunun yüksek konsantrasyonundan oluşan içeriği hücrelerdeki kolojen ve elastin proteinlerinin artmasına destek olur ve çatlak oluşumunun engellenmesine yardımcı olur.

Lierac Phytolastil Jel Uygulama Yöntemi: Günde bir defa çatlak oluşumuna meyilli bölgelere (göğüs, karın, kalça ve üst bacak) masaj yaparak uygulanır. Hamilelik döneminde oluşabilecek çatlaklar için; hamileliğin 3. ayından itibaren kullanılmaya başlanmalı ve hamilelik sonrasında da ilk regl dönemine kadar uygulamaya devam edilmelidir.Benzer Ürünler