Breathe Right Extra Burun Bandı
Breathe Right Extra Burun Bandı

Breathe Right Burun Bandı Extra Boy 10'lu (1800382)

Fiyat : ₺99,90(KDV Dahil)
Barkod : 810071800382
UrunDetay1500

%50 daha etkili yeni Breathe Right Extra...

Breathe Right Burun Bandı Extra Boy 10'lu

 

Gece burun tıkanıklığını hafife almayın. Breathe Right ürünlerini deneyin ve daha rahat nefes almanıza, daha iyi uyumanıza ve daha iyi hissetmenize yardımcı olan ilaç içermeyen çözümü keşfedin.


Soğuk algınlığı ve alerjilere bağlı burun tıkanıklığının giderilmesinde "%50 DAHA GÜÇLÜ" Breathe Right Extra burun bantları ilaç içermez ve güvenle kullanılabilir.

Breathe Right Extra ayrıca horlamayı gidermeye yardımcı olur.

Rahat Nefes Almak Sizin de Hakkınız!

Herkes gibi gece rahat nefes almak sizin de hakkınız. Ama gece burun tıkanıklığı sıklıkla buna engel olur. Sadece nefes almanızı zorlaştırmaz, aynı zamanda uyumanızı da güçleştirir. Bu nedenle ertesi gün kendinizi yorgun hissedersiniz ve çalışırken gösterdiğiniz performans düşer.

Burun tıkanıklığını hafife almayın! İlaç içermeyen Breathe Right burun bantları, burun hava kanallarını açarak, burun tıkanıklığını hafifletir ve daha rahat nefes almanıza yardımcı olur.

Breathe Right burun bantları daha iyi uyumanıza yardımcı olur!

Rahat nefes almak sizin de hakkınız! Rahat nefes daha iyi bir uyku anlamına gelir. Burun tıkanıklığı ve horlama yüzünden uykusu sürekli kesilen kişiler bu durumdan ciddi şekilde etkilenebilir.Gece uykusu, gün boyunca konsantre olma kabiliyetimiz ve performansımız üzerinde önemli bir etkiye sahiptir. Yetişkinler evde ve işte yapacaklarına odaklanmaya ihtiyaç duyarken, çocuklar da okulda konsantre olmaya ihtiyaç duyar. Bu yüzden dünyada milyonlarca insan daha iyi uyumak için Breathe Right kullanıyor. Güvenli ve ilaç içermeyen Breathe Right burun bantları, burun hava kanallarını açarak burnunuzdan nefes almanıza yardımcı olur.  Daha rahat nefes alacak, daha iyi uyuyacak ve daha iyi hissedeceksiniz.

Breathe Right nasıl bu kadar iyi etki gösterir?

Breathe Right burnunuza takar takmaz etki eder ve bantı çıkarana kadar etkisini gösterir çünkü içindeki patentli  "yaya benzeyen" şeritler burnunuzu yukarı doğru kaldırır, geniz yolunuzu açarak hava akışını arttırır ve nefes alıp vermenizi kolaylaştırır. Soğuk algınlığı, septum deviasyonu ve alerjilere bağlı gece burun tıkanıklığınızın giderilmesine yardımcı olur, horlamanızı azaltabilir veya tümüyle ortadan kaldırabilir.

Breathe Right ile daha iyi uyku!

Gece yaşanan burun tıkanıklığı sadece uykunuzu değil, tüm gününüzü olumsuz etkiler. Soğuk algınlığı, alerji veya septum deviasyonu burun  tıkanıklığı yaşamanıza sebep olabilir. Breathe Right, burun hava kanallarını açarak daha rahat nefes almanıza yardımcı olur. Böylece daha rahat nefes alır, daha iyi uyur ve daha iyi hissedersiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR