Prezervatif Durex Classic

Prezervatif Durex Classic (PRZ04)

Marka : Durex
Fiyat : 20,90 TL(KDV Dahil)
Cinsel-urunler

Klasik Kremli Prezervatif

ADET :

Tavsiye Et

Bu üründen aldığınızda sizi bekleyen fırsatlar

Prezervatif Durex Classic

         
Prezervatif  her cinsel ilişkide ve doğru kullanıldığında istenmeyen gebelikten %97 oranında koruma sağlar. Cinsel ilişki sırasında her iki bireyi de klamidya ve HIV gibi zührevi hastalıklardan koruyan tek kontraseptif  yöntemdir. Çok nadir olarak yan etki oluşumuna neden olabilmektedir. Bunlardan bazıları kondom kullanımının cinsel ilişki esnasında duyarlılığın azalmasına sebebiyet verebilmesi, doğru kullanılmaması durumunda kayıp çıkabilme riski , doğru kullanılmaması sonucu sperm sıvısı sızması ve bazen de yırtılma problemleri olarak sıralanabilmektedir. Sonuç olarak doğru kullanım birçok problemi ortadan kaldırmada etkilidir.

Durex Classic kekstra kayganlık veren kremli yapıya sahip  prezervatif üründür. Cinsel ilişki esnasında  daha doğal bir his ve daha fazla kayganlaştırıcı etki gösterir. İçerisinde sperm öldürücü spermisit etkisi mevcut değildir. Rezervuar ucu kolay kullanım sağlar. Doğal kauçuk lateks üründen üretilmiştir. Nominal genişlik
56 mm olacak şekilde hazırlanan ürün özellikle kolay takmayı sağlayan şekli ile hem takma hem kullanım kolaylığı sağlar. Ayrıca üretiminde kullanılan özel bileşenler yardımıyla güzel bir kokuya sahiptir. Dermatolojik olarak test edilen ürün ISO sertifikasına sahiptir. Kutu içerisinde 12 adet tek kullanımlık Durex Classic prezervatif içermektedir.